Акції по наданню допомоги сім’ям пільгових категорій продовжуються…

  Сьогодні, в умовах карантину,  родини пільгових категорій як ніколи потребують нашої уваги та допомоги. Упродовж травня-липня 2020 року сім*ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийомні сім*ї та дитячі будинки сімейного типу отримали допомогу від благодійних організацій, підприємців та просто небайдужих мешканців нашого району.

  В останній тиждень липня сюрприз очікував і опікунські сім’ї,  де вік більшості опікунів – 60 і більше років, які в нинішніх умовах перебувають у зоні найбільшого ризику захворювання. 28 таких сімей, в яких виховується 35 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  завдяки спонсорській допомозі директора ДПДГ «Піонер» Бєлова Вячеслава Олеговича та представників Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» отримали солодку, багату на вітаміни, вирощену на полях Нововоронцовщини полуницю.

  Нововоронцовський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює всім подяку за надання допомоги сім’ям, ініціативу та небайдуже ставлення до дітей нашого району. Всі проведені акції подарували і дітям, і дорослим приємні хвилини спілкування, єднання мрій та сподівань на краще. І надалі долучаємося до гарних справ!

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц