Надаєте майно в оренду – задекларуйте доходи!

  Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу: якщо громадяни надають в оренду житлову чи іншу нерухомість, а також рухоме майно, то отримані доходи необхідно задекларувати.

  Відповідно до вимог статей 164.2.5 та 170.1 Податкового кодексу України, доходи, отримані від здачі в оренду не лише житлових приміщень, але й гаражів, дачних будинків, присадибних та інших земельних ділянок підлягають декларуванню. Якщо нерухомість або інше майно орендує юридична особа або фізична особа – підприємець, то податковим агентом є орендатор. Він повинен утримати та перерахувати до бюджету податок за ставкою 18%. Якщо ж нерухомість здається фізичній особі, то податок за ставкою 18% сплачує орендодавець.

  Також, оподаткуванню підлягають доходи, отримані від здавання в оренду автотранспорту та іншого рухомого майна.

  Нагадаємо, декларації про майновий стан і доходи громадяни повинні подавати до ДПІ за місцем своєї податкової адреси.

  Новокаховське управління запрошує декларантів, які надають в оренду майно, до Центру обслуговування платників за місцем свого проживання, де вони можуть отримати безоплатну консультацію щодо порядку заповнення декларації про майновий стан і доходи.

  Докладнішу інформацію, можна отримати в ЦОП Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звернувшись за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а  або за тел. (05549) 4-52-88.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц