На початок 2020-го року платники Новокаховського управління демонструють ріст сплати податку на нерухомість

  Власники нерухомого майна, що підлягає оподаткуванню, протягом двох місяців 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 2,5 мільйона гривень податку на нерухомість. Це на 37,8 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

  Наразі основні суми податку на нерухоме майно перераховують до бюджету юридичні особи, оскільки підприємства та фірми самостійно декларують і сплачують цей податок.

  Тим часом, до 1 липня фахівці податкової служби зобов’язані сформувати і надіслати, або ж вручити податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам-власникам об’єктів нерухомості.

  Щоб своєчасно отримати таке повідомлення від податкової служби та виконати податкові зобов’язання, в Новокаховському управлінні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі радять громадянам-власникам нерухомості звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації для проведення звірки. Процедура звірки проводиться в Центрі обслуговування платників, а громадяни, які звертаються, обов’язково повинні мати правовстановлюючі документи на належне їм майно.

  Новокаховське управління застерігає: несплата податку своїм наслідком несе виникнення податкового боргу та застосування штрафних санкцій. Докладнішу інформацію про терміни сплати податку на нерухомість та площі об’єктів, що підлягають оподаткуванню, можна отримати в ЦОП Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звернувшись за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а  або за тел. (05549) 4-52-88.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц