Привітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Конституції України

Шановні жителі нашого району!

  Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

  28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

  Святкуваня Дня Конституції України цього року – найбільш актуально.

  Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші побратими знову захищають суверенітет і цілісність країни.

  Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Переконаний, що ніхто не пошкодує заради цього ні сил, ні таланту, ні енергії.

  Наш високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства.

  У день свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

  Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова районної державної адміністрації Вадим ГАРАНЕНКО.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц