УВАГА: лікарняний COVID-19

 Міністерство охорони здоров’я України підготувало та затвердило наказ від 27.04.2020 №963 «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян». Зазначеним наказом врегульовано норму видачі листка непрацездатності застрахованим особам на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під  медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Відповідно до наказу є обов’язковим позначенням причини непрацездатності власноруч лікуючими лікарями в бланках листків непрацездатності «ізоляція від COVID-19 -11» як причину непрацездатності для такої категорії застрахованих осіб.

  Також урегульовано питання про заміну довідок, які були видані вказаним особам попередньо, на листки непрацездатності із відповідним зазначенням причини тимчасової непрацездатності.

  Страхувальникам у разі надходження від  застрахованих осіб листків непрацездатності, в яких зазначено причину непрацездатності «ізоляція від COVID-19-11», для отримання фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності на підставі зазначених листків непрацездатності необхідно здійснювати формування окремих заяв-розрахунків, в які включати лише листки непрацездатності з причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19 -11».

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц