12 серпня 2019 року очільник Херсонської області Юрій Гусєв провів нараду щодо стану дорожнього господарства північних районів області

  До складу робочої групи від Нововоронцовського району, яку очолив голова районної державної адміністрації Василь  Тітаренко, були залучені сільські голови, адміністративна територія яких, географічно межує із Високопільським та Великоолександрівськими районами, заступники голови райдержадміністрації та її фахівці.

  В ході наради керівники всіх трьох районів проінформували про стан доріг на підпорядкованих територіях та заходи, які вживалися для підтримання їх у проїзжому стані.

  Василь Тітаренко повідомив, що на території Нововоронцовського району загальна протяжність автошляхів місцевого значення з твердим покриттям становить 205,5 км:

– Територіальні дороги загальнодержавного значення протяжністю 63,6 км;

– автодороги обласного значення протяжністю 141,9 км.

  З початку поточного року за рахунок коштів державного бюджету здійснено ямковий ремонт автомобільної дороги Т-0403 загальною площею більше 5389 кв.м. та підсипання доменним шлаком на в’їзді до Нововоронцовського району з південної сторони (територія Дудчанської сільської ради) найбільш зруйнованих ділянок автошляху (800 тонн).

  На автодорогах місцевого значення О221401 «Золота Балка» – Т-0403 та О221404 «Миролюбівка-Петропавлівка» проведено ямковий ремонт асфальто-бетонною сумішшю найбільш зруйнованих ділянок. Загальна площа проведеного ремонту становить близько 3000,0 кв.м.  В серпні поточного року планується завезення 800 тонн вапнякового щебеню для укладки між селами Нововоскресенське та Петропавлівка.

  Сільським головою села Петропавлівка Костянтином Сігаєвим було озвучено проблему щодо неякісного проведення підрядником поточного ремонту дороги Петроравлівка-Червоне та пропозиції щодо його усунення. А також надано усне клопотання щодо сприяння виділення коштів на  проведення ямкового ремонту дороги місцевого значення Петропавілвка – Трифонівка

  Також, в ході наради обговорювалося питання щодо перспективи фінансування у 2020 році виготовлених проектів на капітальний ремонт ділянки доріг Миролюбівка-Петропавлівка. Керівник управління автомобільних доріг загального користування місцевого значення Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ОДА Анатолій Галамага запевнив, що кошториси на зазначені дороги будуть внесені в план фінансування доріг на 2020 рік.

  Крім того, спільно з начальником Служби автомобільних доріг у Херсонській області Миколою Савченко було узгоджено питання про  черговість проведення ремонтних робіт на автошляхах державного значення   Т-0403, Т-2207 та на дорогах місцевого значення, що потребують експлуатаційного утримання.

  Підсумовуючи нараду, керівники районів підтримали пропозицію Миколи Савченка, щодо продовження практики розроблення проектно-кошторисних документацій на ремонт автодоріг державного значення на умовах співфінансування для підвищення рейтингу в черговості фінансування реалізації зазначених проектів.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц