Не вмирає душа наша, не вмирає воля…

            В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує  людство. У перші березневі дні ми вшановуємо пам»ять великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Він був живою піснею,журбою і плачем. Усе його життя було важке і жорстоке, але він не падав духом і все зміцнював – то піснею, то словом ,то власним життям – безмежну любов до України. Відчути цю любов мали змогу учні 9-А класу загальноосвітньої школи №1, яких запросили на літературно – музичне свято «Твої думки, діла і заповіти – будуть вічно жити» працівники Нововоронцовської  центральної районної бібліотеки. Спільно із вчителем української мови та літератури цієї ж школи Андрієнко О.В. були підготовані комп»ютерні презентації, присвячені життю та творчості Великого Кобзаря, представлені відеофільми «Обличчя Української історії», «Тарас Шевченко. Заповіт», «Художня спадщина Тараса Шевченка».

   Учні усвідомили велич нашого співвітчизника. Про це свідчить те, як проникливо читали вірші поета Безверха Уляна, Сухецький Сергій, Складенюк Анна.

Ведучі свята Ковтун Олександер та Голівець Антоніна, відкрили для своїх однолітків  історію життя великого поета зі світовою славою, який присвятив свій могутній талант служінню народові..

Запропонована бібліотекарями  інтерактивна літературна гра «Між берегами вічності»,  допомогла учням перевірити свою уважність та знання творчості Т.Г.Шевченка і отримати смачну винагороду.

 

     Тож і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі. Будьмо вдячні йому, читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц