Заходи з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

    13.05.13 НВор- Вітання керівників району РБК  IMG_3245-640x640 07-08 травня керівництвом району: головою районної державної адміністрації Василем Федорнаком, головою районної ради Станіславом Басарабом, першим заступником голови райдержадміністрації Валерієм Руденко та головою районної ради ветеранів війни та праці Романом Клочанюком було відвідано учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні і ветеранів ВВв, якім були вручені харчові набори. Всього було вручено по району 50 наборів на загальну суму 2500 грн.

    08 травня у 16.00 в холі районного Будинку культури відбулася фотовиставка та демонстрація документального фільму, які були присвячені екскурсу в історію відзначення Дня Перемоги на території Нововоронцовського району;

13.05.13 НВор - Концертна програма - РБК IMG_3252-640x640

      о 17-й годині розпочався урочистий святковий тематичний концерт: «Мы эхо друг-друга», який відбувся за участю художніх колективів районного Будинку культури та учнів районної музичної школи.

    З коротким виступом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Василь Федорнак та голова районної ради Станіслав Басараб, які привітали ветеранів та присутніх із святом та побажали усім здоров’я та добробуту.

    З нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні за активну участь в організації роботи районної організації ветеранів війни і праці від ради організації ветеранів України відзнакою « Заслужений ветеран України» був нагороджений голова районної ради ветеранів Роман Клочанюк. Від Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонської області учаснику бойових дій Віктору Матвєєву була вручена почесна грамота, а від районного управління пенсійного фонду – грошова винагорода. Також заступнику голови районної ради ветеранів Раїсі Прилипко за значний вклад в розвиток ветеранського та волонтерського руху було вручено почесну грамоту та грошову винагороду від обласної ради ветеранів Херсонської області.

    На концерті були присутні: працівники районної державної адміністрації, районної та селищної ради, військовослужбовці міжрайонного військкомату, колективи державних установ, представники партійних осередків, ветеранської районної організації, громадськість та молодь селища. На концерт були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війні.

    Концерт пройшов на високому професійному рівні .

    Всього було присутніх близько 400 чол.

    Тривалість заходів – 1,5 год. 

 

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц