Професіографічна екскурсія для безробітних на швейну фабрику “Полстар”

DSCN1993

  08 листопада 2017 року Нововоронцовським районним центром зайнятості спільно з підприємством ТОВ «Полстар», що знаходиться у м. Кривий Ріг, було проведено професіографічну екскурсію для безробітних жінок.

  Підприємство “Полстар” – сучасна швейна фабрика, що була створена на базі колективного підприємства “Криворізька швейна фабрика” Старт ” іноземним інвестором австрійською компанією “Поларіс Х.м.б.Х “. Сьогодні на підприємстві працює 800 чоловік. Це закрійники, технологи, конструктори, швачки, які постійно підвищують свою кваліфікацію, вдосконалюють навички роботи і якість виробництва.

 Даний захід дав змогу безробітним ознайомитись з умовами праці безпосередньо на підприємстві, дізнатись про його специфіку, технічне оснащення, більш детально ознайомитись з виробничим процесом виготовлення швейних виробів.

  Презентацію підприємства та саму екскурсію провела – технолог з виготовлення швейних виробів Олена Вікторівна. Яка наголосила, що для персоналу компанії “Полстар” створені комфортні умови роботи, своєчасно виплачується заробітна плата, передбачені пільги, матеріальна допомога, оплачуються лікарняні листи.

  Під час проведення екскурсії шукаючі роботу жінки мали можливість спостерігати за роботою швейного цеху та спробувати себе в якості швачок.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц