Засідання школи молодого учителя

 IMG_20171113_104158

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Нововоронцовської райдержадміністрації та плану роботи комунальної установи «Нововоронцовський районний методичний кабінет» 13 листопада 2017 року на базі Осокорівської ЗОШ відбулося засідання школи молодого учителя під назвою «101 цікава педагогічна ідея (як зробити урок)».

IMG_20171113_090418

  Розпочалося засідання школи молодого учителя (ШМУ) психологічною вправою «Гармонія в житті», яку провела шкільний психолог Юлія Гребенюк. Молодим педагогам було представлено калейдоскоп уроків, які провели досвідчені учителі школи.

  Молоді спеціалісти відвідалии уроки української літератури в 6 класі (учитель Лариса Маховицька), української мови в 9 класі (учитель Зінаїда Бережна), уроки фізичної культури в 5 та 7 класах (учителі Віктор Климюк, Віталій Радчуков), уроки математики в 11 та 4 класах (учителі Людмила Семерня, Наталія Кошель), урок хімії в 9 класі (учитель Вероніка Оселедько), урок зарубіжної літератури (учитель Ірина Чумак), урок історії України в 8 класі (учитель Віталій Олійник) та урок англійської мови в 9 класі (учитель Ольга Склема).

  На уроках були продемонстровані сучасні та традиційні форми роботи з учнями, під час вивчення нової теми, узагальнення, практичних занять. На практичному заняті «Крокуємо до майстерності. Алгоритм підготовки вчителя до проведення уроку», яке провела для молодих спеціалістів завідувач комунальної установи «Нововоронцовський районний методичний кабінет» Олена Морозова, педагоги практично відпрацьовували складання сценарію уроку з використанням новітніх методик та технологій проведення уроку.

  Засідання ШМУ дало змогу молодим учителям шкіл району збагати свій педагогічний досвід новими ідеями та корисною інформацією.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц