Важливі питання у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді в області обговорили на раді

 ОДА

  Як здійснюється національно-патріотичне виховання в області, обговорили сьогодні, 14 грудня, на координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня.

  На нараді було відзначено, що реалізацію заходів з дітьми та молоддю у системі освіти здійснює підпорядкований Департаменту освіти, науки та молоді ОДА заклад позашкільної освіти – комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, який очолює Лариса Хабрат.

  На засіданні порушили питання реалізації заходів національно-патріотичного виховання, де акцентували увагу, зокрема, на підтримці громадських молодіжних організацій, проведенні фестивалів та таборів для молоді, створенні онлайн-квестів та інших інтерактивних ігор, а також організації екскурсій до місць національної пам’яті.

  Про проблемні питання у організації роботи у сфері національно-патріотичного виховання в області розповіла Лариса Хабрат. Зокрема, це стосувалося лише питання низького фінансування центру: «Чи буде через кілька років кому захищати Україну та дбати про національні цінності, про це ми мусимо думати уже зараз. Бо ті діти, яким зараз 10-12 років, мають стати тим поколінням, яке знатиме свою історію, своїх героїв та напрям куди рухатись».

  В ході проведення координаційної ради було підбито підсумки роботи координаційної ради у 2017 році, обговорено актуальні та проблемні питання щодо громадянсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно-морального виховання, що входять в основу системи національно-патріотичного виховання.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц