Нововоронцовський районний центр зайнятості відвідали учні із школи району

DSCN2175

  12 березня 2018 року до Нововоронцовського районного центру зайнятості, у супроводі соціального педагога Оксани Герасик, завітали учні 9-го, 10-го та 11-го класів Нововоскресенівської ЗОШ.

 DSCN2191

  Для старшокласників, з найвіддаленішого села району, була проведена професіографічна екскурсія по центру зайнятості під час якої, спеціалісти ЦЗ ознайомили дітей із специфікою роботи установи, з професійним складом фахівців, з видами робіт, операціями, які виконують працівники, умовами та змістом праці, розповіли про особливості здобуття професій актуальних на даному підприємстві. Потім фахівець з профорієнтації Тетяна Топчій провела профорієнтаційний урок для старшокласників, на якому ознайомила учнів із сучасними тенденціями на світовому, національному та регіональному ринку праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри. Інформувала про світ професій, в тому числі робітничих, основи вибору професії, про можливість навчання в  ЦПТО ДСЗ.

 Також, в цей день, було проведено для учнів старших класів профорієнтаційне тестування, мета якого – допомога у професійному самовизначенні.

  Така робота сприяє усвідомленому вибору майбутньої професії старшокласниками, тож такі зустрічі плануються й надалі.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц