Яскравий світ Ліни Костенко

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  12 березня 2018 року в центральній районній бібліотеці учасники районного етапу обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» відчинили двері в дивовижно яскравий світ художнього слова видатного українського Митця – Ліни Василівни Костенко. Маючи воістину Божий дар слова, Ліна Василівна є ще й лицарем честі, взірцем громадянської мужності. В цьому переконали членів журі майже 50 талановитих і залюблених в поезію Костенко учасників. Вони відповідально підійшли до підготовки, влучно обрані твори для виконання, були виконані емоційно,  проникливо, заздалегідь обдумано. Майже половина виступаючих використовувала для підсилення сприйняття відео ряд чи музичний супровід.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Особливим вокальним даром щиро ділилися з присутніми конкурсанти заявлені в категорії вокалісти. Кращими виявився дует Коваль Юлія та Біда Аліна (Дудчанське ЗОСШП). ІІ місце розділили Овчар Анастасія (Нововоронцовська ЗОШ №2) та Шрам Ольга (Золотобалківська ЗОШ).

  Виняткову можливість почути авторські вірші, написані за мотивами творів Ліни Костенко або присвячені поетесі, надали присутнім Святинюк Олена, мешканка села Любимівка, яка посіла І місце. Мачуліна Каріна учениця Новоолександрівської ЗОШ та Волченська Діана, учениця Нововоронцовської ЗОШ №2 розділили другу сходинку почесного п’єдесталу.

  Мовою фарб і пензля висловили свої почуття юні художники району. Захоплення викликали роботи Бойко Софії (Нововоронцовська ЗОШ №2), які виявилися поза конкурсом через не дотримання вимог стосовно формату. Переможцями стали: учениця (Дудчанське ЗОСШП)Іванів Катерина (І місце), учениця Осокорівської ЗОШ Лазаренко Катерина (ІІ місце) та Герасик Анна (ІІІ місце), яка навчається в Нововоскресенській ЗОШ .

  Костенко, не вагаючись, можна назвати народним поетом, бо її твори знають, читають, за ними вчаться любити свою Батьківщину. Мова її вірша — приємна, мелодійна, співуча. Найкраще, на думку журі, вдалося у кожне слово вкласти глибокі почуття і сонячне світло своєї душі Вдовіченко Катерині та Кріпак Олександрі, ученицям Нововоронцовської ЗОШ №1. ІІ місце посіли Кальченко Вікторія (Нововоронцовська ЗОШ №2)  та Вертель Вікторія (Дудчанське ЗОСШП), ІІІ місце поділили Мандзак Ірина (Любимівська ЗОШ) та Нікітюк Юлія (Нововоронцовська ЗОШ №2).

  Ліна Василівна Костенко – це взірець української поетичної писемності! Кожен вірш, як божественний нектар, який п’єш і не можеш напитися. Наше життя – це миттєвість між минулим і майбутнім. Поетеса окреслює систему духовних цінностей, які варто брати з собою в майбутнє з безперервного потоку днів, що минають. Тому поетичний камертон її поезій звучатиме, змушуватиме задумуватися.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц