3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю

  Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

  Так, 03 грудня у приміщенні комунального закладу «Районний цент первинної медико-санітарної допомоги» відбулась зустріч осіб з інвалідністю з представниками Управління соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України.

  Під час спілкування активно розглядались питання пенсійного забезпечення. Фахівець Фонду ознайомила присутніх з порядком звернення за призначенням пенсії для осіб з інвалідністю та переліком необхідних для цього документів.

  Представниками Управління соціального захисту населення обговорювались питання соціального захисту, зокрема щодо реалізації державної та місцевих програм підтримки громадян з фізичними і психічними вадами, розв’язання проблем медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів, забезпечення санаторно-курортнім лікуванням, отримання одноразової матеріальної допомоги на лікування, забезпечення технічними засобами реабілітації.

  Крім того, особливо вразливим особам з інвалідністю І та ІІ групи було вручено 11 продуктових наборів по сільським радам та 4 на території селищної ради.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц