30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

  Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.  Тому щороку 30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

  З метою підвищення рівня обізнаності дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу, щодо сучасних проявів торгівлі людьми Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім*ї, дітей та молоді  спільно з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги»  30 липня 2020 року організовано та проведено відеолекторій «Як не стати жертвою торгівців дітьми?».

  Під час зустрічі присутні ознайомилися з основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, чинниками, через які підлітки можуть бути залучені в це негативне явище та основні правила безпечної поведінки. З дітьми також проведено вправу «Асоціації», завдяки якій вони зрозуміли що таке торгівля людьми та дітьми, експлуатація тощо. Крім цього вони  мали можливість переглянути два відеоролика «Життя на продаж» та «Як викрадають дітей».

  Наприкінці зустрічі проінформовано про установи та організації, куди можна звернутися в разі потрапляння в трудове рабство.

  Також наголошено на тому, що може зробити кожен, щоб запобігти торгівлі людьми.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц