Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

 Адмін послуги

Проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» реалізується відповідно регламенту взаємодії про співробітництво між райдержадміністрацією та УДППЗ «Укрпошта» щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг.

Проводяться робочі наради щодо підвищення ефективності роботи за проектом із сільськими, селищними головами, керівниками суб’єктів надання адміністративних послуг та начальниками поштових відділень, відповідальних за реалізацію проекту.

Розроблено реєстр адміністративних послуг по Нововоронцовському району, які надаються через пошту, технологічні картки, інформаційні картки та бланки заяв та надано до Херсонської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Вся інформація щодо надання адміністративних послуг, в тому числі впровадження проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», розміщена на веб-сайті райдержадміністрації www.nvrda.org в розділі «Центр надання адміністративних послуг», а також матеріали розміщені на інформаційному стенді в приміщенні райдержадміністрації.

В процесі реалізації проекту поштовими відділеннями УДППЗ «Укрпошта» опрацьовано 4 звернення, всі звернення – видача довідки про доходи пенсіонера.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц