Фахівці служби зайнятості зі сходу переймали досвід у колег з Херсонщини

  Юрій Гусєв зустрівся з делегацією керівників служби центрів зайнятості Донецької та Луганської областей.

  Фахівці зі сходу приїхали з метою обміну досвідом з колегами нашої області. Разом вони працювали над розробкою плану залучення роботодавців, а саме представників малого та середнього бізнесу, та робітників до Херсонщини.

  «Наша мета зробити так, щоб на Херсонщині була найкраща соціально-економічна ситуація, найкраща ситуація зайнятості. Ми робимо все для того, щоб мешканці області не хотіли виїжджати на заробітки до інших країн, а навпаки, щоб з інших областей їхали працювати в наш регіон» – наголосив очільник області.

  «Я переконаний, що люди, які повертаються з тимчасово окупованих територій до Херсонщини мають бачити якісну розвинену інфраструктуру в області, високі технології та безумовно хороші робочі місця. Тоді вони зрозуміють, що тут можна працювати, розвиватися та чудово жити.  Важливою стратегією розвитку Херсонщини є створення сприятливих умов для розвитку сфери послуг в рекреаційних зонах області. Ми маємо бути привабливими в даному сенсі», – наголосив голова Облдержадміністрації.

  У свою чергу, Юрій Гусєв подякував представникам програми розвитку ООН в Україні,  основна мета якої відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, що є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

  «Ми відкриті як для співпраці з європейськими інституціями, так і для досвіду роботи, який є в Україні. Жити і успішно працювати в Україні – це наша ціль і ми це маємо зробити разом», – зазначив Юрій Гусєв.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц