Херсонщина приєдналась до місячника боротьби з раком молочної залози

  У приміщенні Херсонського державного університету пройшла інформаційна кампанія за участі заступниці голови ОДА Світлани Чепіги, директора Департаменту охорони здоров`я Херсонської ОДА Віктора Короленка та головного лікаря Херсонського онкодиспансеру Ірини Сокур.

  Щороку понад пів мільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Найвищі показники захворюваності на рак молочної залози — серед українок віком понад 60 років, хоча вже з 30 років істотно частішають випадки захворювання. Кожній четвертій жінці цей вид онкопатології діагностують уже на ІІІ–ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується.

  Рак молочної залози посідає на Херсонщині перше місце у структурі онкологічних захворювань. Дуже важливо пам`ятати, що ефективного способу запобігти раку молочної залози не існує. Тому основна рекомендація – регулярно проходити профілактичний огляд.

  Для цього можна зайти на карту, розробленою обласною державною адміністрацією, та обрати найближчий медичний заклад, в якому є мамограф.

  На карті знаками “+” зображено всі медзаклади в Херсонській області, де є мамограф. Достатньо клікнути на значок і відкриється інформація про медзаклад, де вказана адреса, робочі години, сайт та телефон.

  Посилання на Google-карту: https://drive.google.com/open?id=1S-RhsFvq-d9EnAcqQumMKGoGxTGh-oY6&usp=sharing

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц