ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук

  23 та 30 листопада 2019 року на базі Нововоронцовської ЗОШ №1 та №2 проведено ІІ етап (районний) Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, географії, історії, трудового навчання (технічні види праці), трудового навчання (обслуговуючі види праці), математики, української мови та літератури.

Вітаємо з перемогою

Кіріяку Олександра, учня 10 класу Нововоскресенської ЗОШ, за І місце з трудового навчання (технічні види праці) (учитель Линник О.В.);

Волкова Олексія, учня 11 класу Дудчанського ЗОСШП, за І місце з математики (учитель Семко С.А.);

Волченську Діану, ученицю 10 класу Нововоронцовської ЗОШ №2, за ІІ місце з української мови та літератури (учитель Маменчук Т.О.);

Герасик Анну, ученицю 11 класу Нововоскресенської ЗОШ, за ІІ місце з української мови та літератури (учитель Киричук А.М.);

Шутофедова Євгена, учня 9 класу Михайлівської ЗОШ, за ІІ місце з трудового навчання (технічні види праці) (учитель Більо І.М.);

Хмілінського Сергія, учня 10 класу Нововоронцовської ЗОШ №2 за ІІ місце з трудового навчання (технічні види праці) (учитель Іващенко Ю.О.);

Кошура Констянтина, учня 9 класу Любимівської ЗОШ, за ІІІ місце з трудового навчання (технічні види праці) (учитель Коцур В.М.);

Полякова Андрія, учня 9 класу Дудчанського ЗОСШП, за ІІІ місце з трудового навчання (технічні види праці) (учитель Кмітевич О.В.);

Гашицького Богдана, учня 10 класу Нововоронцовської ЗОШ №2 за ІІІ місце з трудового навчання (технічні види праці) (учитель Іващенко Ю.О.);

Семенюк Анну, ученицю 9 класу Нововоронцовської ЗОШ №1 за ІІІ місце з трудового навчання (обслуговуючі види праці) (учитель Клочкова І.М.);

Саввіну Юлію, ученицю 9 класу Золотобалківської ЗОШ, за ІІІ місце з трудового навчання (обслуговуючі види праці) (учитель Лаханська М.І.);

Сальгаб Карін, ученицю 10 класу Нововоронцовської ЗОШ №2 за ІІІ місце з трудового навчання (обслуговуючі види праці) (учитель Іващенко Ю.О.);

Шапошнікову Ірину, ученицю 11 класу Новоолександрівської ш/с, за ІІІ місце з трудового навчання (обслуговуючі види праці) (учитель Шлапак Ф.А.);

Соколенко Валерію, ученицю 6 класу Новоолександрівської ш/с, за ІІІ місце з математики (учитель Соколенко Е.О.);

Гремляцького Олександра, учня 7 класу Осокорівської ЗОШ, за ІІІ місце з математики (учитель Семерня Л.З.);

Федорак Діану, ученицю 8 класу Нововоскресенської ЗОШ, за ІІІ місце з математики (учитель Герасик О.М.);

Ферка Романа, учня 9 класу Нововоронцовської ЗОШ №2, за ІІІ місце з математики (учитель Вискуб О.В.);

Старушкевич Ілону, ученицю 8 класу Нововоронцовської ЗОШ №2, за ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Маменчук Т.О.);

Комаровського Іллю, учня 11 класу Нововоронцовської ЗОШ №2, за ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Шевчик В.І.);

Кальку Наталю, ученицю 11 класу Нововоронцовської ЗОШ №1, за ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Козир Л.М.);

Удича Віталія, учня 8 класу Дудчанського ЗОСШП, за ІІІ місце з географії (учитель Цегельник С.В.);

Гриньова Дениса, учня 10 класу Осокорівської ЗОШ, за ІІІ місце з історії (учитель Жмурська О.А.).

  Бажаємо переможцям безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.

Коментарі закриті.

Для людей з вадами зору
Категорії
Архіви

 

Счётчик на месяц