Інформація Держсільгоспінспекції в Херсонській області

Відповідно до «Порядку здійснення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі , самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. №1201. на території району уповноваженим суб’єктом господарювання з 15 січня по 15 грудня 2014 року, згідно затвердженого графіку, буде здійснюватись обов’язків технічний контроль тракторів, самохідних сільськогосподарських і дорожньо-будівельних машин, тракторних причепів (на далі машини), зареєстрованих в районі за юридичними та фізичними особами-власниками машин.

    Вказаний «Порядку здійснення обов’язкового технічного контролю…» передбачає:

п.9. Власники подають машини для здійснення контролю у місце, день та час, визначені графіком.

п.17. Уразі коли машина не проходила техогляд протягом п’ятиі більше років підряд, Держсільгоспінспекцією вживаються заходи до зняття з обліку такої машини.

п.16. Трактористи-машиністи, посадові особи, відповідальні за технічний стан обладнання, експлуатацію машин, громадяни, фізичні особи-підприємці несуть відповідно до законодавства адміністративну відповідальність за експлуатацію машин, що не пройшли техогляд у встановлений строк, а саме:

Ст..108 Кодексу Украни про Адміністративні Правопоршення.

«Грубе порушення механізаторами правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час ї експлуатації-тягне за собою накладання штрафу від шести до двадцяти (102-340грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування зазначеними машинами на строк до одного місяця».

Ст.188-27 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

«Невиконання законних вимог посадових осіб органу технічного нагляду Міністерства аграрної політики України щодо порушення нормативних актів щодо експлуатації машин та актів з охорони праці під їх експлуатації або створення перешкод діяльності цих органів – тягне за собою накладання штрафу на громадян від трьох до п’яти (51-85грн.)снеоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від восьми до чотирнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (136-328 грн.)».

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц