Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

  2 грудня о 12-00 в залі селекторних нарад районної державної адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, голови конкурсного комітету Наталі Литовченко, проведено конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (далі – Конкурс). На Конкурсі були присутні 7 з 12 членів конкурсного комітету.

  Наталя Литовченко доповіла присутнім, що відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» організатором перевезень на приміських автобусних маршрутах виступають районні державні адміністрації. Нововоронцовською райдержадміністрацією проведено відповідну роботу щодо організації та проведення конкурсу. Об’єктами конкурсу є 4 маршрути, що проходять в межах району.

  На участь у конкурсі було подано заяву від 1 перевізника-претендента – ТОВ «Автосвіт» (керівник – Каневський О.М.).

  За висновками залученого фахівця для проведення Конкурсу Скакун Наталі при відкритті пакетів документів на кожен об’єкт конкурсу порушень не виявлено.

  Членами конкурсного комітету одноголосно вирішено допустити до участі в Конкурсі перевізника.

  З урахування наявних документів, відсутності порушень та істотних зауважень до перевізника-претендента членами конкурсного комітету одноголосно вирішено: надати право ТОВ «Автосвіт» на здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, строком на 5 років.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц