Контроль за обґрунтованістю видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності за 8 місяців 2019 року

  За 8 місяців 2019 року головним спеціалістом перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бериславського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області проведено 12 планових перевірок страхувальників, з питань обґрунтованості видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності застрахованим особам, під час яких перевірено 1185 листків непрацездатності.

  За результатами перевірок страхувальників встановлено, що  40 листків непрацездатності видано з порушенням Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406, що становить 4 % від загальної кількості перевірених листків непрацездатності. В результаті чого відшкодовано до бюджету Фонду  кошти у сумі 4,22 тис.грн (із них штрафних санкції 1,8 тис.грн) по причині необґрунтованості видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності.

  За участю головного спеціаліста  за 8 місяців 2019 року проведено 16 семінарів та лекцій по навчанню страхового активу питанням порядку оформлення та видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян.

  За оперативними даними упродовж січня–серпня 2019 року Бериславським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в херсонській області прийнято на оплату допомоги по тимчасовій втраті працездатності 1,7 тис. лікарняних листків на загальну суму 3,25 млн гривень. Загальна кількість листків непрацездатності знизилась на 3,3% в порівнянні  з аналогічним періодом минулого року, а кількість днів тимчасової непрацездатності зменшилась на 10,05%.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц