МІП: У Києві презентували стрічку “Смачного”

  10 липня 2019 року у Києві відбулася презентація короткометражної стрічки “Смачного”, знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

  Короткометражка розповідає про двох кухарів – українця Миколу і француза Патріка, – яким вдалося поєднати гастрономічні можливості України та Франції і створити новий неперевершений смак.

  “Це приклад того, що йде від душі, як нам хочеться показати Україну іноземцям. Думаю, нам вдалося створити серію фільмів про Україну й серію історій про українців, які справді надихають приїхати сюди, і побувати тут”, – зазначив під час заходу державний секретар МІП Артем Біденко.

  Ідея створення стрічки належить Міністерству інформаційної політики, працювала над короткометражкою компанія Best Friends Film.

  Після презентації відбувся майстер-клас з приготування страв, представлених у стрічці. Усі гості мали змогу долучитися до приготування вареників.

  Участь у заході взяли представники дипломатичних місій, посадовці, митці та молодь.

  Стрічка “Смачного” є продовженням минулорічної стрічки “Дякую”, в якій японець подорожував Україною, відкриваючи її глядачам у світі.

Міністерство інформаційної політики України

Коментарі закриті.

Для людей з вадами зору
Категорії
Архіви

 

Счётчик на месяц