Міські лікарні Херсону мають високоспеціалізовану медичну допомогу

  Про це зазначила директор Південного міжрегіонального Департаменту Національної служби здоров’я Одеської області Олена Теряєва під час робочого візиту до Херсонщини. Разом з директором Департаменту охорони здоров`я Віктором Короленко оглянули районі, обласні і міські медичні заклади Херсонщини.

  За словами Олени Теряєвой лікарні області мають великі перспективи, амбітні плани, відповідають сучасним стандартам медичної допомоги, а етапність надання медичної допомоги є взірцевою.

  Олена Теряєва також підкреслила, що правильно реалізований фінансовий ресурс дає надзвичайні показники: «Зусиллями спільної праці ви досягли такого рівня системи охорони здоров`я в області, який відповідає стандартам та є взірцевим в Південному регіоні».

  У свою чергу, заступник голови облдержадміністрації Світлана Чепіга наголосила, що працює над інструментами впливу на медичний менеджмент та пишається високою оцінкою діяльності медичних працівників: «В нашій області працюють справжні професіонали своєї справи, які розбудовують охорону здоров`я та кожного дня працюють на благо наших мешканців».

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц