На соціальні видатки нововоронцовці спрямували понад 32 мільйони гривень ЄСВ

  За десять місяців поточного року роботодавці Нововоронцовського району  сплатили до пенсійного та соціальних фондів 32,4 млн. гривень єдиного соціального внеску. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження ЄСВ збільшились  на 11,3 відс. та в абсолютній сумі становлять 3,3 млн. гривень.

  Нагадаємо: єдиний соціальний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного соціального внеску одночасно із зобов’язаннями зі сплати єдиного соціального внеску зобов’язань зі сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

  Увага: з 1 жовтня п. р. діють нові реквізити не бюджетних рахунків 3719 “Рахунки для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування”, відкриті на ім’я Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за стандартом IBAN (код банку 899998), розміщені за посиланням https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц