Підписано Меморандум про розвиток сільських територій в області

  Меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією та громадською спілкою «Бізнес Інкубатор Груп.Україна» в особі директора Євгена Барсукова було підписано в рамках форуму «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН -2019», що відбувся на Херсонщині 18 липня.

  Згідно з документом, сторони спільно діятимуть з метою активізації розвитку сільських територій Херсонської області, зростання економічного потенціалу, покращення якості життя і соціального захисту людей, які працюють в аграрному секторі, адаптацію дрібних сільгоспвиробників та їх господарств до актуальних ринкових умов, а також задля створення робочих місць.

  Нагадаємо, форум «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН -2019» проходитиме з 18 по 20 липня на території Міжнародного аеропорту «Херсон». Учасники заходу мають можливість відвідати міжнародну агропромислову виставку, регіональну біржу аграрних інвестиційних проектів, представлених районами та об’єднаними громадами Херсонщини, а також ознайомитись з інвестиційним потенціалом області, досягненнями та можливостями в галузі агропромислового виробництва.

Коментарі закриті.

Для людей з вадами зору
Категорії
Архіви

 

Счётчик на месяц