Представлено голову Нововоронцовської районної державної адміністрації

  Сьогодні, 3 грудня, в залі засідань районної державної адміністрації відбулося офіційне представлення голови Нововоронцовської районної державної адміністрації Вадима Олександровича Гараненка, призначеного на посаду 28 листопада 2019 року розпорядженням Президента України №424/2019-рп.

  Серед присутніх в залі – сільські (селищний) голови; голова та депутати районної ради; голови громадських організацій району; волонтери; начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; керівники служб району, структурних підрозділів райдержадміністрації; працівники райдержадміністрації та районної ради, громадськість, ЗМІ.

  Представила новопризначеного очільника району заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Чепіга.

  Вітаючи нового очільника району з призначенням, Світлана Володимирівна побажала плідної та результативної праці на новій посаді та наголосила на важливості злагодженої праці всіх владних гілок задля загального блага жителів району.

  Колишній голова райдержадміністрації Василь Тітаренко подякував всім присутнім за роботу, побажав нових здобутків та досягнень в ім’я розквіту нововоронцовщини новопризначеному очільнику района.

  Новопризначений  керівник району наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та те, що буде відбуватись в районі, пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району. Вадим Олександрович висловив переконання, що професійний та життєвий досвід дозволить йому працювати ефективно.

  Голова районної ради Михайло Бідний, разом з депутатським корпусом долучився до привітань і зазначив, що наша держава переживає зараз важкі часи, тому сьогодні як ніколи необхідна єдність всіх гілок влади і суспільства в цілому.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц