До відома громадян України, які планують укласти контракт або перебувають на військовій службі за контрактом у Збройних Силах України

загружено

  Верховна Рада України  8 лютого, ухвалила Закон який передбачає компенсацію вартості оренди житла для військових.

  Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

  Законодавчим актом запроваджено виплату компенсації за піднайом (найом) жилого приміщення для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом (у разі відсутності можливості їх розміщення в спеціально пристосованих казармах або у сімейних гуртожитках). (далі…)

Головне управління Держпраці у Херсонській області інформує:

Картинки по запросу Головне управління Держпраці у Херсонській області інформує

Чи можна платити заробітну плату один раз на місяць за заявою працівника? (далі…)

Щодо перерахунку розміру щомісячних страхових виплат

59a

  Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 27 грудня 2017 року №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», яка набула чинності з 01 січня 2018 року.

 На виконання рішення цієї постанови Фондом соціального страхування України у січні поточного року буде здійснено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008, 2009, 2010, 2011 роки.

  Загальна кількість потерпілих на виробництві (членів їх сімей), які мають право на проведення такого осучаснення, складає більше 174 тисяч осіб.

  Із них майже 150 тисячам осіб до розміру середньомісячної заробітної плати, відкоригованої станом на 01 березня 2017 року, буде додано суму 1281,92 грн. А розмір збільшення щомісячної страхової виплати буде залежати від відсотка втрати працездатності. (далі…)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц