АВТОРИТЕТНЕ СЛОВО ПРО ПИСЬМЕННИЦЬКУ Й ЖУРНАЛІСТСЬКУ ПРАЦЮ НАШОГО КОЛЕГИ ПО ПЕРУ, ЖУРНАЛІСТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЖУРНАЛІСТІВ «ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ» НАЦІОНАЛЬНОГО РУХУ «ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ» МИКОЛИ МИХАЙЛОВИЧА ГУРЕПКА З НОВОВОРОНЦОВКИ

НОВА ДОВІДКОВО-КРАЄЗНАВЧА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ!

  У сучасному насиченому і динамічному інформаційному просторі вихід довідково-краєзнавчої енциклопедії є без перебільшення – рідкість. Далі »

Контроль за обґрунтованістю видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності за 8 місяців 2019 року

  За 8 місяців 2019 року головним спеціалістом перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бериславського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області проведено 12 планових перевірок страхувальників, з питань обґрунтованості видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності застрахованим особам, під час яких перевірено 1185 листків непрацездатності. Далі »

Війна завжди болітиме учасникам ООС

  Коли збираються ветерани – постійно пригадують побратимів, вшановують пам`ять загиблих. У День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни в районному краєзнавчому музеї відбулася зустріч захисників Вітчизни, які брали участь у боях на сході країни. До них приєдналися завідувачі секторів районної державної адміністрації: культури – Людмила Ліновська, правового забезпечення та взаємодії з правовими органами – Дмитро Старушкевич, архівного – Ольга Матвієнко. Далі »

Для людей з вадами зору
Категорії
Архіви

 

Счётчик на месяц