«Не порушуй Правил дорожнього руху – врятуй життя» щодо дотримання Правил дорожнього руху на території області

  27 травня  херсонські патрульні провели чергову профілактичну акцію, спрямовану на попередження порушень ПДР

  На проспекті 200-річчя Херсона інспектори зупиняли пішоходів-порушників, вручали їм пам’ятки-попередження та нагадували про відповідальність. На особливо злісних складали адміністративні постанови.

  Також поліцейські наголошували, що такий перехід дороги може коштувати пішоходу здоров’я чи навіть життя.

Будьте дисциплінованими та відповідальними пішоходами! Роз’яснюйте дітям правила безпечної поведінки, будбте для них прикладом для наслідування.

Неухильне дотримання ПДР – запорука вашої безпеки на дорозі.

Прийнято Закон України від 31 березня 2020 року № 552–IX”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”

Що передбачає закон

Перше. З 1 липня 2021 року скасовується дія мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Друге. З липня 2021року до 1 січня 2024 діятимуть обмеження на купівлю землі – не більше 100 га в одні руки. З 2024 року обмеження становитиме до 10 тис га в одні руки.

Третє. З 1 липня 2021року до 1 січня 2024 року право на покупку землі буде тільки у фізосіб. Юридичним особам забороняється купувати землю сільськогосподарського призначення. Далі »

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон “Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020”

  Громадська рада при Мінрегіоні разом з партнерами запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який пройде у період з 15-19, 23 та 30 червня 2020 року шляхом відеоконференції. Далі »

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц