Міністерство культури, молоді та спорту України домовилось з «Фельдман Еко-Парк» про реабілітацію циркових тварин

  23 січня 2020 року Міністерство культури, молоді та спорту України підписало Меморандум про співпрацю з ГО «Фельдман Еко-Парк» – відтепер тварини з державних цирків зможуть жити у еко-притулках та еко-парках. Далі »

В цьому році ми повинні завершити децентралізацію, – В’ячеслав Негода

  Завершувати у 2020 році реформування базового та субрегіонального рівнів адміністративно-територіального устрою, розмежовувати повноваження між державною та місцевою владою і проводити місцеві вибори на новій територіальні основі громад та районів необхідно (до моменту внесення змін) в рамках чинної Конституції. Цей шлях є складним. Але він все ж дозволяє реалізувати основні цілі, закладені у Концепції реформи: сформувати ефективне місцеве самоврядування особливо на рівні громад, спроможне створювати і підтримувати гідні умови життя людей, здатне надавати якісні та доступні публічні послуги у кожній громаді, а також оптимізувати систему територіальних органів виконавчої влади. Далі »

Нещасні випадки на виробництві та їх розслідування

  Стрімкий розвиток технологій і виробництва повсякденно підвищують вимоги до якості виконання службових обов’язків кожного працівника, що, в  першу чергу, стосується дотримання правил техніки безпеки, виконання яких є запорукою збереження працездатності і навіть життя.

  Одним із основних показників стану охорони праці є рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності.

  Бериславське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області (далі – Відділення), відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” здійснює заходи щодо реалізації державної політики у сфері соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на підприємствах-страхувальниках в Бериславському, Високопільському, Великоолександрівському та Нововоронцовському районах. Далі »

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц