Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі  відкритих даних

НОВОВОРОНЦОВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

__07.10.2016__№__279__

Про організацію роботи з оприлюднення
публічної інформації у формі  відкритих
даних

З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності районної державної адміністрації, спрощення доступу громадян та юридичних осіб до відкритих даних, вивчення громадської думки щодо запровадження механізму оприлюднення відкритих даних та їх актуальності, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 вересня 2016 року №714 «Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних», прийнятого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Нововоронцовська районна державна адміністрація (додається).
 2. Визначити відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики і роботи із зверненнями громадян районної державної адміністрації відповідальним за оприлюднення відкритих даних на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
 3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату:

3.1. Забезпечувати під час підготовки даних для розміщення на веб-сайті районної державної адміністрації та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних дотримання вимог Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835.

3.2. Інформацію про відкриті дані для розміщення на веб-сайті районної державної адміністрації та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних з визначенням відповідальних осіб структурних підрозділів районної державної адміністрації, формату даних та періодичності їх оприлюднення до 10 жовтня 2016 року надавати до відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації.

 1. Відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації до 17 жовтня 2016 року узагальнену інформацію про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, з визначенням відповідальних осіб структурних підрозділів районної державної адміністрації, формату даних та періодичності їх оприлюднення надати до відділу з питань організаційної роботи,  внутрішньої та інформаційної політики і роботи із зверненнями громадян районної державної адміністрації.
 1. Відділу з питань організаційної роботи,  внутрішньої та інформаційної політики і роботи із зверненнями громадян районної державної адміністрації:

5.1.Вжити заходів для реєстрації Нововоронцовської  районної державної адміністрації як розпорядника інформації на Єдиному державному веб-порталі

відкритих даних.

5.4. Забезпечувати технічне супроводження роботи з оприлюднення інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є районна державна адміністрація, на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

5.5. Розробити форму для зворотного зв’язку з користувачами веб-сайту районної державної адміністрації.

5.6. Забезпечити:

– оприлюднення відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних з відповідним посиланням на веб-сайт районної державної адміністрації, контроль за строками їх подання та актуалізацією;

– виявлення, із залученням інститутів громадського суспільства та представників громадськості, наборів даних, що викликають значний суспільний інтерес. Узагальнені відомості надавати структурним підрозділам районної державної адміністрації та її апарату щопівроку.

 1. Відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації до 31 жовтня 2016 року інформувати обласну державну адміністрацію  про   роботу з організації оприлюднення наборів даних на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних відповідно до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835.
 2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Капітонову С.В.

Голова районної

державної адміністрації                                В.П.Тітаренко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

__07.10.2016___№_279____

 

ПЕРЕЛІК

наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих

даних, розпорядником яких є Нововоронцовська районна державна

адміністрація

 

 1. Довідник телефонів Нововоронцовської районнної державної адміністрації.
 2. Інформація про організаційну структуру Нововоронцовської районнної державної адміністрації.
 3. Звіт про використання бюджетних коштів.
 4. Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.
 5. Річні плани закупівель.
 6. Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається в районній державній адміністрації.
 7. Реєстр (перелік) наборів відкритих даних.
 8. Переліки адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг та бланки заяв, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги.
 9. Адміністративні дані, що збираються (обробляються) районною державною адміністрацією.
 10. Правові акти, що підлягають оприлюдненню відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 11. Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління районної державної адміністрації.

 

 

 

Керівник апарату
районної державної адміністрації                                             С.В.Капітонова

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц