Про затвердження нового переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

06.06.2019___№__137_
Про затвердження нового переліку наборів
даних, які підлягають оприлюдненню
у формі відкритих даних, розпорядником
яких є Нововоронцовська районна
державна адміністрація

З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності районної державної адміністрації, спрощення доступу громадян та юридичних осіб до відкритих даних, вивчення громадської думки щодо запровадження механізму оприлюднення відкритих даних та їх актуальності, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних», керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити новий перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Нововоронцовська районна державна адміністрація, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року №279 (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату забезпечувати під час підготовки даних для розміщення на веб- сайті районної державної адміністрації та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних дотримання вимог Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835.

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року №279 «Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Капітонову С.В.

Голова районної
державної адміністрації                                         В.ТІТАРЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
районної державної адміністрації
06.06.2019___№__137

ПЕРЕЛІК
наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих
даних, розпорядником яких є Нововоронцовська районна державна
адміністрація

1. Довідник Нововоронцовської районної державної адміністрації та структурних підрозділів, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб- сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес.
2. Інформація про організаційну структуру Нововоронцовської районнної державної адміністрації.
3. Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону.
4. Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.
5. Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається в районній державній адміністрації.
6. Реєстр (перелік) наборів даних, що перебувають у володінні районної державної адміністрації.
7. Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті районною державною адміністрацією, проекти нормативно-правових актів, інформація, визначена законодавством про
засади регуляторної політики.
8. Інформація про нормативно-правові засади діяльності.
9. Переліки регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення.
10. План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення
проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення.
11. Схеми планування території району.

Керівник апарату
районної державної адміністрації                                С.КАПІТОНОВА

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц