Проведено чергове засідання комісії по наданню матеріальної допомоги

  Сьогодні, в залі селекторних нарад районної державної адміністрації, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Наталі Литовченко, проведено засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які потрапили в скрутні життєві обставини.

  Всього було розглянуто 7 заяв громадян району, які звернулись за матеріальною допомогою на лікування та проведення післяопераційної реабілітації.

  Головуючою підкреслено про необхідність виваженого підходу до прийняття рішення по наданню допомоги, адже для тих, хто звертався за нею це єдиний вихід зі скрутного становища.

  В ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги кожному із заявників. За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності до чинного законодавства прийняті відповідні рішення.

  Питання щодо надання допомог розглядуються членами комісії колегіально на підставі довідок з медичних закладів, які засвідчують стан захворювання заявника та акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях заявників.

  За результатами засідання, комісією прийнято рішення про надання такої допомоги всім заявникам, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачуваних обставин, звернулись до комісії та подали на розгляд необхідний та повний пакет документів, отримали позитивні рішення районної комісії, згідно яких усі заявники отримають матеріальну допомогу.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц