Проведено нараду із житлово-комунальними підприємствами району

    Сьогодні в залі селекторних нарад райдержадміністрації проведено робочу нараду із керівниками житлово-комунальних підприємств з питання нововведень до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

    Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури і надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Сергій Шевчик поінформував присутніх, що з 1 травня 2019 року вступив у дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який ідеологічно змінює всю систему надання послуг споживачам. Він остаточно закріплює відповідальність мешканців за стан власних будинків.

    «Більше не можна буде займати пасивну позицію та нарікати, а доведеться брати керування будинками під власний контроль або ж наймати відповідних спеціалістів на договірних умовах. У цілому оцінити новий закон можна як прогресивний і спрямований на вирішення багатьох складнощів, що накопичилися, проте він залишається досить гнучким, що добре і погано одночасно» – зауважив доповідач.

    Також представив присутнім презентаційний матеріал, який містив 5 ключових новацій закону.

    Крім того до учасників наради звернулась начальник Нововоронцовського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Інна Далека, яка підкреслила на необхідності систематичності проведення аналізу якості питної води.

Нараду проведено у форматі питання-відповідь, під час якої всі мали можливість обговорити проблемні питання.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц