Проведено урочистий захід з нагоди Міжнародного дня волонтера

  Генеральна асамблея ООН запропонувала відзначати 5 грудня, як Міжнародний день волонтера. У 2014 році цей день став особливим в Україні.

  Тисячі і тисячі добровольців стали на захист своєї Вітчизни у вирішальний для неї час. Люди різних переконань зрозуміли, що доля їхньої країни і майбутнє їхніх дітей залежить від них.

  У наш час волонтерство стало частиною світогляду українців. Після Революції Гідності фокус цілей змістився з матеріальних на нематеріальні. Перш за все це відбилося у безпрецедентному волонтерському рухові. Мільйони людей вважають волонтерський рух обов’язковою складовою розвитку громадянського суспільства, при цьому майже чверть українців були або є волонтерами. Тобто волонтерство вже стало частиною культури і світогляду української нації.

  5 грудня 2019 року в залі засідань районної державної адміністрації відбувся урочистий захід до Міжнародного дня волонтера. У заході взяли участь керівництво району, громадськість, молодь, ЗМІ.

  За дорученням президії районної ради ветеранів відкрив захід голова районної ради ветеранів війни та праці, почесний ветеран України Роман Клочанюк, який зазначив, що волонте́рство, це добровільна безкорисна суспільно значима діяльність, і що волонтерською діяльністю люди займалися з давніх часів.

  У своєму зверненні Роман Клочанюк звернув увагу на людей унікальної  душі і доброти, які проявляють милосердя до ближнього.

  Постійно займаються волонтерським рухом голови первинних ветеранських організацій. Чимало добрих справ на рахунку у волонтерської групи «Серпанок» на чолі з Лідією Сторожук, волонтерської групи «Відродження», успішно і цілеспрямовано діють учнівські волонтерські групи. Щиро подякував від ветеранів за роботу яку вони здійснюють і, наостанок, побажав учасникам зібрання бадьрості духу та добра, щоб всі благородні справи спонукали кожного з нас до творчого підходу у розв’язанні всіх наших життєвих проблем.

  З привітанням до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Вадим Гараненко: – «Мені дуже приємно, що в цей день я маю нагоду привітати  всіх вас і висловити слова вдячності. В Міжнародний день я з гордістю вітаю всіх волонтерів України, волонтерів Новововронцовського району, наш край є дуже багатий і нам є чим пишатися. Від щирого серця дякую вам і бажаю щоб те добро, яке ви несете людям повернулося до вас сторицею, адже волонтер – це поклик серця.

  Наостанок голова райдержадміністрації пообіцяв особисто познайомитися з кожним волонтером  задля об’єднання зусиль на шляху до Перемоги та висловив слова вдячності волонтерам за їх внесок у безкорисливу суспільну діяльність.

  За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадську позицію, високий патріотизм та з нагоди  Міжнародного дня волонтера найактивніших волонтерів нагороджено почесними грамотами та подяками голови Нововоронцовської районної державної адміністрації.

  З привітанням до волонтерів звернулися і селищний голова Володимир Марчук та радник голови районної ради Анатолій Мураєнко.

  На заході хвилиною мовчання було вшановано пам’ять по загиблим та померлим волонтерам України.

  Приємною подією святкового заходу було привітання керівника волонтерської групи «Серпанок» Лідії Сторожук, яка поінформувала присутніх, що група «Серпанок» відзначена як номінант Волонтерської премії  Єромайдану SOS 2019.

  Захід супроводжувався художніми номерами аматорів та працівників комунальної установи «Нововоронцовський районний будинок культури»: вокального гурту «Life is life», вокального дуету «Перлина», народного ансамблю народної пісні «Джерела», вокального гурту «Квітка-розмарія», учасників гуртка художнього слова, Світланою Глушко та Олесею Петрушенко.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц