Районний семінар-практикум учителів фізичної культури

  22 листопада 2019 року на базі Новоолександрівської ш/с відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури з теми «Методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей на уроках фізичної культури».

  Відкриваючи семінар, директор закладу Василь Береговий, наголосив, що заняття фізичними вправами, активний руховий режим мають велике значення у формуванні здорового способу життя, духовного та фізичного розвитку учнівської молоді, зміцнюють здоров’я, підвищують нервово-психічну стійкість до емоційних стресів, підтримують фізичну і розумову працездатність.

  Юрій Лємєшов, учитель фізкультури Новоолександрівської ш/с, практично продемонстрував власні методичні прийоми формування фізичних та вольових якостей в учнів під час проведення уроку з футболу у 5 класі та запропонував учителям взяти участь в інтерактивній грі за темою семінару.

  Віталій Радчуков, голова РМО, учитель фізичної культури Осокорівської ЗОШ детально зупинився на методиці проведення сучасного уроку фізичної культури.

  Учасники семінару відвідали виставу – мюзикл до тижня безпеки дорожнього руху «Правила вчи! Правила знай! Правил дотримуйся і пам’ятай».

  Валентина Нікольченко, в.о. завідувача КУ «Нововоронцовський районний методичний кабінет» зупинилася на методичних засадах формування морально-вольових якостей учнів на уроках фізкультури, в позаурочній та гуртковій роботі з предмету та запропонувала тест, за допомогою якого присутні змогли виміряти власні вольові якості.

  Семінар пройшов на високому методичному та організаційному рівнях.

 

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц