Районний семінар-практикум учителів іноземної мови (англійська)

  22 листопада 2019 року на базі Новоолександрівської ш/с відбувся районний семінар-практикум вчителів англійської мови по проблемі «Оновлення змісту освіти з англійської мови на основі використання нових педагогічних технологій та інновацій».

  Валентина Нікольченко, в.о.завідувача комунальної установи «Нововоронцовський районний методичний кабінет» ознайомила учасників з програмою семінару-практикуму та наголосила, що одним із пріоритетних напрямів реформування освіти є необхідність «досягнення якісно нового рівня у вивченні іноземних мов». На відміну від інших предметів, іноземна мова — це ціла галузь знань, оскільки розкриває перед людиною скарбницю іншомовної культури, нові стилі життя. Інтеграція України у світову спільноту потребує досконалого володіння іноземними мовами шляхом інноваційних технологій. Тому їх використання визначене як один з пріоритетних напрямів реформування освіти. А якісна мовна підготовка учнів неможлива без використання сучасних інноваційних освітніх технологій.

  На показовий урок англійської мови запросили до себе учні 4 класу з вчителем Анною Мацевич. На уроці була змодельована ситуація «У магазині». Учні будували речення за схемами, закріпили назви магазинів та товарів англійською мовою. Розвивали навички діалогічного мовлення. Виховували культуру поведінки та ввічливе ставлення до людей.

  Продовжуючи роботу, педагоги відвідали урок англійської мови в 6 класі «In the World of Sport» який провела Галина Кубай, учитель Новоолександрівської ш/с. Робота на інтерактивній дошці, відео, змістовний дидактичний матеріал, робота в групах та інші елементи нових педагогічних технологій та інновацій підтвердили фахову майстерність учителя.

  Зі зміною в типових освітніх програмах 1-2, 3-4 класах Нової української школи (наказ МОН від 08.10.19 №1272, №1273) ознайомила присутніх Світлана Дзюндзя, голова районного методичного об’єднання учителів іноземної мови, учитель Золотобалківської ЗОШ.

  Учасники семінару відвідали виставу – мюзикл до тижня безпеки дорожнього руху «Правила вчи! Правила знай! Правил дотримуйся і пам’ятай».

  На завершення Світлана Дзюндзя провела методичний диспут «Сучасний урок англійської мови, який він?». Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку, що урок сучасний урок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц