Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Нововоронцовського району, прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

  Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ви працюєте з людьми і для людей, створюєте культурно-мистецьке поле, повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла, забезпечуєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору.

  Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви емоційно забарвлюєте буденність, даруєте людям незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, наповнюєте душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу. Ваша творчість впливає на всі сфери суспільного життя, доповнює їх і звеличує.

  Дякуючи вашому творчому подвижництву, здобутки культури та мистецтва відомі далеко і за межами нашого району. Своєю працею ви прославляєте наш район, місто, державу, примножуєте наші спільні успіхи і досягнення, крокуєте до нових творчих перемог.

  Ми пишаємося вами, коли говоримо про досягнення. Адже, не зважаючи на різноманітні проблеми, що роками накопичувалися в галузі ви вистояли, зуміли не втратити почуття любові до рідної землі, мови, культури, збагатились досвідом і увібрали у себе розмаїття народної творчості.

  Дорогі наші працівники культури та майстри народного мистецтва, дякуємо, що ви взялись за цю важливу і потрібну місію не заради нагород і почесних звань, а за покликом серця і громадянського обов’язку. Хай ваша велика праця дарує радість творчості і натхнення всім, хто приходить у заклади культури, щоб припасти до чистих джерел духовності.

  У переддень професійного свята зичу Вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів на радість землякам, нових мистецьких перемог та успішної реалізації творчих ініціатив і культурних проектів.

Зі святом!

З  повагою

Голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц