Шлях довжиною 130 років: Інститут зрошуваного землеробства НААН України святкує ювілей!

  Відлік історії Інституту зрошуваного землеробства НААН починається зі створення Херсонського земського дослідного поля, заснованого 4 листопада 1889 року на базі дослідного господарства Херсонського сільськогосподарського училища, а нині – Херсонський державний аграрний університет.

  Інститут є Центром наукового забезпечення агропромислового виробництва Херсонської області, має тісні зв’язки з сільськогосподарськими підприємствами, організаціями різних рівнів, колективними та фермерськими господарствами, виконує роботу з впровадження інновацій у виробництво.

  Багато гостей завітало привітати найавторитетніший заклад, який пройшов тернистий та багатий вагомими здобутками, славними традиціями шлях.

  Привітав ювілярів і перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, який наголосив, що Інститут дбає про майбутнє, виховуючи професійних та компетентних науковців, організаторів сільськогосподарського виробництва.

  «Розвиток сільського господарства – це справа, яка потребує самовідданої праці, великої витримки, сили волі та вміння приймати невідкладні рішення. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі, творчих успіхів у впровадженні новітніх технологій, продовження славних традицій аграрної галузі Херсонщини, подальшого розвитку Ваших починань на благо українців, на процвітання України!», – наголосив Дмитро Бутрій та вручив кращим працівникам Почесні грамоти та Подяки голови облдержадміністрації.

  Сьогодні в Інституті зрошуваного землеробства НААН працює 120 осіб, з них 64 науковці:  10 докторів, у т.ч.  2 член-кореспонденти НААН, та 37 кандидатів наук.  Інститут є головною установою з виконання Державної програми наукових досліджень 45 «Зрошуване землеробство» та є співвиконавцем 18 Державних програм.

  В Інститут відновлено унікальний для півдня України Зимовий сад із загальною площею 900 м2, його колекція складає понад 300 видів екзотичних рослин з різних куточків світу. Інститут має дендрологічний парк, який становить Національне надбання, віднесений до Пам’ятки садово-паркового мистецтва та включено до Ради ботанічних садів та дендропарків України.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц