Центр опікується особами з інвалідністю

  Сьогодні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, людей, які з певних причин не можуть повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Вони щодня стикаються з проблемами, які перешкоджають їхній участі в суспільному житті, зазнають дискримінації. Саме увага держави, толерантність, милосердя, людяність кожного з нас допоможуть спростити життя таким людям.

  На даний час  Нововоронцовський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр) опікується 4 сім’ями, де один з членів сім’ї має інвалідність. Даним сім’ям забезпечено надання комплексу соціальних послуг (консультування, соціальна профілактика та супровід, посередництво). Цим родинам надається допомога у вирішенні житлово-побутових проблем, сприяння в оформленні документів, у т.ч. для призначення соціальних виплат, налагодження зв’язків з членами родини, гуманітарна допомога та інше.

  Крім цього, працівники Центру щороку проводять різноманітні акції, присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю. Так, цьогоріч було організовано «солодкий стіл» для підопічних, під час якого запрошені ділилися своїми маленькими радощами-перемогами й проблемами. Також було напрацьовано план першочергових заходів по виведенню цих осіб та сімей із складних життєвих обставин.

  Адже саме ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями  визначає ступінь цивілізованості суспільства і  увага до них повинна бути на постійній основі.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц