УВАГА!! До закінчення терміну подання річної звітності залишилось 14 днів!!

  • Фізичні особи – підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування,за результатами календарного року подають податкову декларацію про майновий стан та доходи до органу доходів і зборів за місцем своєї податкової адреси. Декларація подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду.
  • Платники єдиного податку першої та другої групи надають податкову декларацію платника єдиного податку –фізичної особи – підприємця один раз на рік. Термін подання декларації протягом 60 календарних днів після закінчення звітного року.
  • Платники єдиного податку третьої-шостої групи надають податкову декларацію платника єдиного податку протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем  звітного (податкового) кварталу (півріччя) року.

Тобто податкова декларація фізичними особами – підприємцями подається не пізніше 10 лютого 2014 року.

Звітність по єдиному соціальному внеску подається;

  • Для юридичних, фізичних осіб-підприємців, фізичних осіб та інших, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору – щомісячно протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця;
  • Для фізичних осіб-підприємців (в тому числі ті, котрі обрали спрощену систему оподаткування), які не використовують працю найманих працівників – подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц