В Нововоронцовському районі проводиться перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки

  З 15 липня 2019 року в Нововоронцовському районі розпочато планову контрольну перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.

  В ході перевірки працівники ГУ ДСНС України в Херсонській області завітали в комунальний заклад Новоолександрівський обласний дитячий гастроентерологічний санаторій Херсонської обласної ради та комунальний заклад « Дитячий оздоровчий табір імені Івана Бережного».

  Перевірки здійснюються з метою забезпечення дотримання в оздоровчих закладах вимог пожежної безпеки та запобігання виникнення пожеж та організації безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році.

  Основна увага приділяється таким питанням як стан автоматичної пожежної сигналізації, забезпечення первинними засобами пожежегасіння, відповідність нормам електрообладнання, наявність вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, протипожежному водопостачанню тощо.

  Здебільшого керівниками таборів проводиться певна робота по приведенню в належний пожежно безпечний стан підпорядкованих об’єктів, але ж все-таки практично в кожному закладі виявляються певні недоліки з питань протипожежного захисту.

  Загалом порушення, які були виявлені під час перевірок минулого року, майже всі усунені, але, поряд із цим, є окремі недоліки, які можуть вплинути на безпеку життєдіяльності дітей, також, під час перевірок, з персоналом закладів відпочинку  додатково проводяться бесіди та інструктажі з питань дотримання вимог правил пожежної безпеки, інспектори державного пожежного нагляду надають роз’яснювальну та методичну допомогу.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц