В області закуплено безпечні та якісні вакцини

  Під час селекторної наради голова облдержадміністрації Юрій Гусєв закликав усіх, включаючи керівників структурних підрозділів, голів райдержадміністрацій, показати своїм прикладом, що вакцинація – це безпечно і необхідно.

  «Закликаю всіх, це стосується в першу чергу керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голів районних державних адміністрацій, і нових, і тих, які вже певний час працюють в нашій області: своїм прикладом покажіть, що вакцинація – це правильний шлях створення колективного імунітету. Сходіть у районні лікарні, вакцинуйтесь, запрошуйте засоби масової інформації; на власних прикладах проводьте кампанію, присвячену вакцинації як необхідному кроку, який роблять всі розвинуті країни, щоб забезпечити колективний імунітет», – звернувся до присутніх на «селекторі» Юрій Гусєв.

  Він наголосив, що та інформація, яку розповсюджують у мережі про шкоду вакцинації – фейк.

  Юрій Гусєв зауважив, що на сьогоднішній день закуплено безпечні та якісні вакцини в достатній кількості, тому доручив організувати роботу таким чином, щоб в нашій області досягнути найвищого серед регіонів України рівня вакцинації.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц