Відбулася робоча нарада по підготовці до планової комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки Нововоронцовського району

  11 липня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Білана, відбулася робоча нарада по підготовці до планової  комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки Нововоронцовського району, участь в якій взяли керівники  спеціалізованих служб району.

  В ході наради був проведений тренінг з відпрацюванням практичних навиків, щодо організації роботи  та співпраці всіх служб району  у випадку надзвичайної ситуації. Уточнено сили і засоби служб.

  Підводячи підсумок наради, Віктор Білан надав доручення присутнім на засіданні щодо вжиття дієвих заходів з належної організації діяльності районного штабу та всіх служб під час проведення комплексної перевірки.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц