Консультації з громадськістю

ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ ( ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ )

Звіти органів місцевого самоврядування, підприємств та державних установ щодо обговорення змін до Конституції

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо реалізації в області Національної стратегії сприяняння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на квітень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на травень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на червень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на липень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на серпень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на вересень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на жовтень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на листопад 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на грудень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на січень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на лютий 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на березень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на квітень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на травень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на серпень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на вересень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на жовтень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на листопад 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на січень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на лютий 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на березень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на квітень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на травень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на червень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на липень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на серпень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на вересень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на жовтень 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на листопад 2017 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

 

 

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц