Інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо внесення змін до постанови КМУ від 29.04.2004 р. №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

 загружено

  Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 передбачено компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги. (далі…)

Про реалізацію соціального проекту щодо безкоштовного вивчення англійської мови

Англійська

  Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 14 липня 2017 року № 14375/0/2-17/3 0 з метою покращення знань та навичок володіння іноземними мовами працівників підприємств, установ, організацій у відповідності до стандартів ЄС повідомляємо про реалізацію соціального проекту щодо безкоштовного вивчення англійської мови онлайн «Lingva Skills» (www.lingva.ua)  від «Академії навичок». (далі…)

Легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні»

 istoriya_1

  Питання легалізації зайнятості населення має стати пріоритетним для кожного керівника району, бо легалізація заробітної плати – запорука розвитку економіки та гідного забезпечення майбутнього громадян, від цього залежить наповнення бюджетів і подальші можливості розвитку. Завдання на 2017 рік – підвищення зарплати працівникам і забезпечення надходження ПДФО. Для досягнення цього  результату потрібна злагоджена робота райдержадміністрації, податкової інспекції, служби Держпраці, правоохоронних органів та служби занятості. (далі…)

Соціальне партнерство – запорука ефективної зайнятості

DSCN1619

     Питання зайнятості є тим питанням, від якого залежать добробут громадян, настрої в суспільстві, довіра до влади всіх рівнів. Воно є надзвичайно актуальним і потребує системного підходу до його вирішення. Саме  тому у  центрах зайнятості постійно працюють соціально-психологічні тренінгові центри, в яких проводять свою просвітницьку роботу інші органи влади та громадські організації, з якими укладені Угоди про співробітництво.

     Так 02.06.2017року на базі СПТЦ Нововоронцовського районного центру зайнятості відбувся семінар за участю головного спеціаліста відділу Нововоронцовського Бюро правової допомоги Рябінкіної Христини Мгерівни.  Присутні отримали інформацію про те, що таке бюро правової допомоги, які послуги в них можна отримати, що таке безоплатна первинна та вторинна правова допомога, як отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції,  хто може скористатися послугами бюро та хто в такому разі оплачуватиме ці послуги. Також присутні отримали багато відповідей на свої правові запитання, які їх хвилювали та є актуальними начасі.

     Сподіваємось, що в результаті  такої роботи  українці будуть використовувати правові засади для вирішення свої щоденних життєвих проблем в т.ч. і в  вирішенні питань зайнятості.

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

загружено (3)

  З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій. (далі…)

Про розміри щорічної виплати разової грошової допомоги до 5 травня

загружено

  Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» установлено, що у 2017 році виплату разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», здійснює Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій, які через відділення зв’язку або установи банків перераховують їх на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, – за місцем їх проживання), у таких розмірах: (далі…)

Робота Центру допомоги учасникам АТО

Центр

  Станом на 29 березня поточного року в управлінні соціального захисту населення Нововоронцовської райдержадміністрації на обліку перебувають 128 учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (із них 1 інвалід війни) та 1 родина загиблого військовослужбовця у зоні АТО (дружина та 2 дітей). (далі…)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц