З 1 жовтня 2017 року збільшено розмір державної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

 загружено (27)

  Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинствам та дітям-інвалідам” передбачено надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю віком до 18 років та надбавки на догляд. (далі…)

Якщо в дитини віком від 14 років немає паспорта, субсидії родина не отримає

 загружено (16)

  Відповідно до закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Паспортні дані використовуються для нарахування субсидій. Отож, якщо громадянин досяг 14 віку й не виробив паспорта та ідентифікаційного коду, це завадить родині отримати субсидії на опалювальний сезон. (далі…)

Щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

загружено (14)

  Згідно з пунктом 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 (далі – Порядок), дія Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 № 446. (далі…)

Увага з серпня місяця 2017 року відбулися зміни в призначенні житлової субсидії

 загружено

  З 19 серпня становою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін до деяких по станов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами). (далі…)

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо внесення змін до постанови КМУ від 29.04.2004 р. №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

 загружено

  Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 передбачено компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги. (далі…)

Про реалізацію соціального проекту щодо безкоштовного вивчення англійської мови

Англійська

  Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 14 липня 2017 року № 14375/0/2-17/3 0 з метою покращення знань та навичок володіння іноземними мовами працівників підприємств, установ, організацій у відповідності до стандартів ЄС повідомляємо про реалізацію соціального проекту щодо безкоштовного вивчення англійської мови онлайн «Lingva Skills» (www.lingva.ua)  від «Академії навичок». (далі…)

Легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні»

 istoriya_1

  Питання легалізації зайнятості населення має стати пріоритетним для кожного керівника району, бо легалізація заробітної плати – запорука розвитку економіки та гідного забезпечення майбутнього громадян, від цього залежить наповнення бюджетів і подальші можливості розвитку. Завдання на 2017 рік – підвищення зарплати працівникам і забезпечення надходження ПДФО. Для досягнення цього  результату потрібна злагоджена робота райдержадміністрації, податкової інспекції, служби Держпраці, правоохоронних органів та служби занятості. (далі…)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц