Пільгові проїзні документи для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «ПАТ «Укрзалізниця»

 загружено (1)

  Управління соціального захисту населення Нововоронцовської районної державної адміністрації повідомляє, що на виконання листа Міністерства соціальної політики від 12.02.2018 року №166/0/131-18/172 щодо програми придбання пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю через офіційний веб-сайт «ПАТ «Укрзалізниця» потрібно доопрацювати дані пільговиків та ввести їх до Центрального банку даних з проблем інвалідності (ЦБІ). (далі…)

Соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми “Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення”

   З метою убезпечення потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми, зокрема, втягнення у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн, на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111, Мінсоцполітики виготовлено відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою „Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення”, який має статус соціальної реклами (лист Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21.02.2018 № 24/22).

 

Посилання на відеоролик (Формат mp4. Відкриється у новому вікні)

Посилання на відеоролик (Формат mov. Відкриється у новому вікні)

 

Оголошення про набір координаторів

8bad1fc28032974b2e7b70964812a178

  Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

  Угодою, серед інших заходів, передбачено протягом березня – липня 2018 року здійснення перевірки 80% особових справ осіб, які отримують допомогу згідно Закону України ,,Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.ДАЛІ:

З 1 жовтня 2017 року збільшено розмір державної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

 загружено (27)

  Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинствам та дітям-інвалідам” передбачено надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю віком до 18 років та надбавки на догляд. (далі…)

Якщо в дитини віком від 14 років немає паспорта, субсидії родина не отримає

 загружено (16)

  Відповідно до закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Паспортні дані використовуються для нарахування субсидій. Отож, якщо громадянин досяг 14 віку й не виробив паспорта та ідентифікаційного коду, це завадить родині отримати субсидії на опалювальний сезон. (далі…)

Щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

загружено (14)

  Згідно з пунктом 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 (далі – Порядок), дія Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 № 446. (далі…)

Увага з серпня місяця 2017 року відбулися зміни в призначенні житлової субсидії

 загружено

  З 19 серпня становою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін до деяких по станов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами). (далі…)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц