Увага! Оголошення!

Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету в 2020 році. Далі »

Увага! Придбаємо житло для дітей-сиріт

  Відповідно до постанови КМУ від 26.06.2019 року №616 «Про затвердження Порядку та умов надання у  2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа»  інформуємо, що на території Нововоронцовського району здійснюється робота з пошуку житла  для  подальшого  придбання його для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Далі »

Управління соціального захисту населення Нововоронцовської районної державної адміністрації інформує:

  З  01 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Далі »

Протидія та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі – актуальне питання суспільства

  11 червня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Білана проведено засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми, запобігання бездомності, попередження насильства в сім’ї де були розглянуті питання щодо взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі відповідно до змін в законодавстві з запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, а саме розглянуто Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затверджений постановою КМУ № 658 від 22 серпня 2018 року.

Далі »

Нововоронцовщина готується до оздоровчого сезону

    03 червня 2019 року проведено засідання штабу з питання оздоровлення дітей Нововоронцовського району влітку 2019 року, на якому обговорено  основні аспекти підготовки до початку дитячого літнього оздоровчого сезону.

Далі »

Створення безпечних та нешкідливі умови праці для працівників

  Якщо в процесі розслідування нещасного випадку на виробництві є порушення, то роботодавець може понести не лише дисциплінарну, а й кримінальну відповідальність. Питання безпеки праці вимагає суворого виконання вимог трудового законодавства не тільки власником, а й найманим працівником. Значна частина нещасних випадків на виробництві є наслідком зневажливого ставлення найманих працівників до норм безпеки праці, грубого порушення ними трудової та технологічної дисципліни, елементарного ігнорування вимог безпеки праці на робочому місці. Тому і на працівника покладаються зобов’язання з охорони праці, зокрема щодо виконання нормативно-правових актів з охорони праці та дотримання зобов’язань, передбачених колективним і трудовим договорами. Далі »

НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ ЗАСТОСОВУВАТИМЕТЬСЯ З 1 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ

  Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» передбачено що з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Далі »

Для людей з вадами зору
Категорії
Архіви

 

Счётчик на месяц