Увага субсидії!

  Шановні громадяни, для отримання в 2020 році субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива Ви маєте право подати  заяву та декларацію до управління соціального захисту населення наступними зручними для Вас шляхами: Далі »

Управління соціального захисту населення Нововоронцовської районної державної адміністрації інформує:

  Заходом 3.2 обласної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 – 2024 роки (далі – програма) передбачено надання разової матеріальної допомоги в розмірі 50 тис. грн сім’ям осіб, які перебували у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, сім’ям учасників – добровольців бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, які загинули (померли) під час безпосередньої участі в проведенні антитерористичної операції.  Для отримання вказаної допомоги, необхідно звернутись до упавління соціального захисту населення. Далі »

Відповіді на запитання про нову систему виплати пільг на житлово-комунальні послуги

  1. У листопаді мені прийшла платіжка із повним розміром платежу, хоча я пільговик. Раніше в мене була прописана лише частина платежу, відповідно до розміру пільги. Чому так ?

Далі »

Увага! Своєчасно зверніться за отриманням субсидії у 2020 році!

  Шановні жителі району, нагадуємо, що для отримання в 2020 році субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива Ви повинні подати  заяву та декларацію до управління соціального захисту населення наступними зручними для Вас шляхами: Далі »

3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю

  Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Далі »

Як виплачується субсидія з 1 жовтня 2019 року?

  З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій та виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Далі »

Шановні мешканці Нововоронцовського району!

25 жовтня 2019 року з  10-30 години  в будівлі районної державної адміністрації відбудеться  прийом громадян  регіональним координатором  уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини по Херсонській області Тропіною Оксаною Леонідівною.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц