Шановні мешканці Нововоронцовського району!

25 жовтня 2019 року з  10-30 години  в будівлі районної державної адміністрації відбудеться  прийом громадян  регіональним координатором  уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини по Херсонській області Тропіною Оксаною Леонідівною.

До уваги пільгових категорій населення!

  Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 (зі змінами) пільги на оплату житлово-комунальних послуг за бажанням отримувача можуть надаватись, як в готівковій, так і  безготівковій формі. Для отримання пільги в грошовій формі громадянину пільгової категорії  необхідно  подати  заяву до управління  соціального захисту населення. Тобто змінити  спосіб отримання пільги можливо в будь який час  за потребою та бажанням пільговика. Далі »

Для громадських організацій району!

       

  Засідання конкурсної  комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства по розгляду конкурсних пропозицій з реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2020 році з другого етапу конкурсу  було проведено 26.09.2019 року. Далі »

Для громадських організацій району!

  Оголошується другий етап конкурсу  з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2020 році

  Відкритий захист конкурсних пропозицій відбудеться 26.09.2019 року о 14-00 год. в приміщенні управління соціального захисту населення

Для громадських організацій району!

  Перше засідання конкурсної  комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства по розгляду конкурсних пропозицій з реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2020 році  було проведено 13.09.2019 року. Далі »

Для громадських організацій району!

  З метою розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2020 році наказом начальника управління соціального захисту населення від 12.08.2019 року №13 затверджено персональний склад конкурсної  комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Далі »

Увага! Оголошення!

Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету в 2020 році. Далі »

Для людей з вадами зору
Категорії
Архіви

 

Счётчик на месяц