Понад 200 мешканців Нововоронцовського району вже задекларували свої доходи

 загружено (2)

  Таку кількість декларацій про майновий стан і доходи подали платники Нововоронцовського району з початку кампанії декларування. При цьому найбільш активно громадяни декларували доходи від отриманої спадщини. Зокрема, за цей час ними задекларовано більше 2,5 мільйона  гривень, з яких декларанти сплатять податкових зобов’язань на суму близько 115 тисяч гривень. (далі…)

До 15 липня 2016року – органи місцевого самоврядування визначають ставки земельного податку

Відповідно до п.п. 10.1.1 п. 10.1 ст. 10 та п.п. 265.1.3 п. 265.1 ст. 265 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю у складі податку на майно належить до місцевих податків.

Згідно з п. 12.3 ст. 12 ПКУ сільські та селищна рад, в межах своїх повноважень, приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів. (далі…)

Зросли надходження від плати за землю

  Орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих бюджетів Нововоронцовського райрну.

  За п’ять місяців 2016 року землекористувачі Нововронцовщини поповнили місцевий бюджет на 1299,0 тис. грн. Найбільша частина цих надходжень припадає на юридичних осіб, які сплатили 719,0 тис. грн. плати за землю, від фізичних осіб бюджет отримав близько 580,0 тис. грн. Загалом, у поточному році надходження від плати за землю збільшилися  на 40 % проти п’яти місяців минулого року.

Про пільги мобілізованим підприємцям

 податкова

  Мобілізовані підприємці та особи, які ведуть незалежну професійну діяльність, на весь період військової служби звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДФО, єдиного податку та ЄСВ. (далі…)

В Нововоронцовському районі обговорили питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення

  Фахівцями Нововоронцовського відділення Новокаховської ОДПІ проведено аналіз звітів ф.№1ДФ (ознака доходу “101”) та виявлено 5 суб’єктів господарювання, які нараховували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам (які працювали повний квартал) у розмірах нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати. Заступник начальника-начальник Нововоронцовського відділення Новокаховської ОДПІ Світлана Геращенко провела робочу зустріч з керівниками та бухгалтерами цих підприємств. Відбулась виважена розмова щодо реальних можливостей суб’єктів господарювання для підвищення оплати праці.  Під час зустрічі було роз’яснено вимоги чинного законодавства щодо виплати заробітної плати та зайнятості населення. Юридичним та фізичним особам рекомендовано переглянути розмір заробітної плати, яка виплачується найманим працівникам, та не допускати виплати зарплати нижче встановленого законодавчого рівня. Підприємці, які були запрошені на зустріч, надали відповідні пояснення та пообіцяли в найкоротші терміни виправити ситуацію.

  «Враховуючи зміну напряму роботи від фіскальної до сервісної служби, наші фахівці і надалі, в рамках своїх повноважень, відстежуватимуть ризики несплати податків шляхом проведення ретельного економічного аналізу та застосовувати штрафні санкції відповідно до законодавства. Внаслідок застосування штрафних санкцій та адміністративних штрафів за порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб до бюджету додатково надійшло 1,5 тис. грн. » – зазначила посадовець.

Сума задекларованих нововоронцовцями доходів склала 9261 тисячі гривень

 податкова

  Від початку деклараційної кампанії жителі Нововоронцовського району вже подали 1935 декларацій про доходи. Ці громадяни прозвітували про 9261,0 тисячі гривень одержаних торік доходів, – інформує головний державний ревізор-інспектор Нововоронцовського відділення Новокаховської ОПІ ГУ ДФС у Херсонській області Еліна Чубак. (далі…)

Бериславські фермери «ховали» найманих працівників

ОДПІ

  До Нововоронцовського відділення Новокаховської ОДПІ у квітні поточного року звернулись депутати Дудчанської сільської ради, які повідомили, що жителі села їздять заробляти «копійки» до Бериславського району без документального оформлення. Фахівцями Бериславського відділення Новокаховської ОДПІ було проведено перевірку двох сільгосптоваровиробників Бериславського району, які використовували працю неоформлених найманих працівників для вирощування ранніх овочів та ягід в тепличних умовах. Проведені заходи з легалізації найманої праці гарантували відновлення соціальної справедливості 44 мешканцям, як Бериславського так і сусідніх районів, які не мали легального статусу та офіційних трудових відносин. На період проведення польових робіт фермери – порушники  працевлаштують ще 150 найманих працівників. (далі…)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц