Як отримати ліцензії на операції з пальним або алкоголем під час карантину?

  Нововоронцовська ДПІ Новокаховського управління Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, доводить до відома платників податків, що з 23.03.2020 документи на отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, а також на зберігання пального, на зберігання пального виключно для потреб власного споживання, дублікатів, переоформлення ліцензій у випадках, передбачених законодавством, суб’єкти господарювання Херсонщини можуть залишати безпосередньо в скриньці для службової документації або направляти поштовими відправленнями за адресою: 73026,           м. Херсон, проспект Ушакова, 75. Далі »

Відшкодування працівнику витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів оподатковується податком на доходи фізичних осіб

  Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, якщо підприємство відшкодовує витрати, понесені працівниками підприємства на придбання паливно-мастильних матеріалів для транспортних засобів, використовуючи їх у господарській діяльності, сума такого відшкодування підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, як додаткове благо.

  Це передбачено п.п. «г» п.п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України, згідно якого до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді суми грошового або майнового відшкодування будь-яких витрат або втрат платника податку.

Надаєте майно в оренду – задекларуйте доходи!

  Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу: якщо громадяни надають в оренду житлову чи іншу нерухомість, а також рухоме майно, то отримані доходи необхідно задекларувати. Далі »

Алгоритм розрахунку податкової знижки при витратах, понесених за навчання за наслідками звітного податкового року

  Алгоритм нарахування податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму витрат, понесених за навчання за наслідками звітного податкового року, розраховується наступним чином: Далі »

На початок 2020-го року платники Новокаховського управління демонструють ріст сплати податку на нерухомість

  Власники нерухомого майна, що підлягає оподаткуванню, протягом двох місяців 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 2,5 мільйона гривень податку на нерухомість. Це на 37,8 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. Далі »

Оподаткування доходів від виграшу у лотерею

  Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що до загального місячного (річного) оподатковуваного податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) доходу платника податку включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів. Далі »

Особи, відповідальні за заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи

  Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує, що в Україні триває кампанія декларування доходів 2020 та повідомляє, що положеннями Податкового Кодексу України визначено що податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення. Далі »

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц