При зміні податкової адреси ФОП – реєстрація нової книги обліку доходів обов’язкова!

  Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що облік доходів платники єдиного податку ведуть у книзі обліку доходів. Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, та Порядок ведення книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість,затверджені наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 579 (далі – Порядки). Далі »

У Бериславському управлінні триває операція «Урожай»

  Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що на Херсонщині триває операція “Урожай”. В ході її проведення спеціальні робочі групи встановлюють як фактичну кількість працівників, задіяних у сільгоспроботах, так і їх реальну заробітну плату, а також – використання наявних сільгоспугідь. Далі »

Сплата транспортного податку громадянами у 2019 році

  Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  повідомляє, що у 2019 році фізична особа, яка володіє легковим автомобілем, з року випуску якого минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість якого становить понад 1 млн. 564 тис. 875 грн. (375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року), повинна сплатити до бюджету транспортний податок. Далі »

До уваги громадян, які продають власну продукцію тваринництва!

  Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з травня місяця  на Херсонщині  розпочалася операція «Урожай», основною метою якої є контроль за повнотою сплати податків сільгосптоваровиробниками, а також громадянами, які  самостійно обробляють власні земельні  ділянки та реалізують сільгосппродукцію. Далі »

Останній день сплати зобов’язань, визначених громадянами у річній декларації,- 31.07.2019!

  Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що відповідно до п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи. Далі »

Громадяни можуть сплатити податки через «Електронний кабінет»

  Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє , що ДФС України запроваджено низку електронних сервісів, зокрема, щодо можливості сплати податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок та плата за землю) засобами «Електронного кабінету». Далі »

З початку року до місцевих бюджетів від платників податків Нововоронцовського району надійшло майже 18 мільйонів гривень податків та зборів

  Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що  до місцевих бюджетів Нововоронцовського району  за січень – травень 2019 року надійшло 17,84 млн. грн. податків і зборів (обов’язкових платежів). Помісячний розпис доходів місцевих бюджетів по платежах, які контролюються Бериславським управлінням виконано на 111 відсотків, місцеві бюджети додатково отримали 1,76 млн. гривень. Далі »

Для людей з вадами зору
Категорії
Архіви

 

Счётчик на месяц