У першому півріччі платники Новокаховського управління поповнили держбюджет майже на 495 мільйонів гривень

  З початку року до державного бюджету від платників м.Нова Каховка, м.Каховка, Бериславського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Каховського, Нововоронцовського та Чаплинського районів надійшло 494,9 мільйона гривень податків і зборів. У порівнянні з першим півріччям минулого року надходження зросли на 62,5 мільйона гривень або на 14,5 відсотка. Про це повідомила начальник Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська. Далі »

За перше півріччя від платників Новокаховського управління надійшло 528,3 млн. грн. ЄСВ

  Протягом першого півріччя 2020 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до Новокаховського управління  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі становить 528,3 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного внеску збільшилось на майже 32 млн. грн., або 106,4%. Далі »

За підсумками першого півріччя 2020 року місцеві громади отримали понад 665 мільйонів гривень податкових платежів

  До місцевих бюджетів м. Нова Каховка, м. Каховка, Бериславського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Каховського, Нововоронцовського та Чаплинського районів у січні-червні 2020 року сплачено 665,2 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструє Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Далі »

Програмні РРО можна використовувати вже з 1 серпня.

  Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що Законами України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 129) запроваджено ряд новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО). Далі »

Актуальні питання щодо відповідальності платників податків та оскарження рішень контролюючих органів

Яка відповідальність передбачена за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізичною особою? Далі »

Змінено режим роботи Новокаховського управління

  На період дії карантину вносяться зміни в режим роботи Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Далі »

Актуальні питання, пов’язані із запровадженням програмних РРО

  Питання 1. Які підстави та порядок реєстрації РРО?

  Відповідь: Протягом двох робочих днів після отримання заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО (додаток 1 Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 р. №547) контролюючий орган відмовляє в реєстрації реєстратора розрахункових операції, якщо: Далі »

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц