Гаряча лінія» на тему: «Програмне РРО – альтернатива класичним

   У Нововоронцовській ДПІ проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Програмне РРО – альтернатива класичним». З платниками податків спілкувалась в.о. начальника Нововоронцовської ДПІ Новокаховського управління ДПС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Еліна Чубак.

  Під час розмови з платниками було обговорені проблемні питання, які виникають у платників стосовно нових правил використання реєстраторів розрахункових операцій, а саме:

  В чому полягає відмінність програмних реєстраторів розрахункових операцій від класичних? 

  Відповідь: Закон відкрив можливість використовувати замість традиційних РРО нову модель – програмні РРО. Але це не заміна класичних РРО, це альтернатива для платників використовувати новітні РРО. У той же час, класичні РРО, які є у продавців та які зареєстровані, вони залишаться та надалі будуть використовуватися. Але у платників з’явилася додаткова можливість застосовувати інший, кардинально новий вид РРО. Далі »

Увага! Рахунки для сплати податків та ЄСВ змінені!

  З 02 січня 2020 року діють нові номери банківських рахунків для зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску. Далі »

З 01.01.2020 бізнес має можливість скористатися бета-тестуванням програмного РРО «пРРОсто»

  Платники податків можуть взяти участь у тестуванні нового податкового сервісу. Програмні РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової служби, запуск тестування якого стартував з 1 січня 2020 року, – інформує Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Далі »

Податкові накладні за щоденними підсумками з 1 січня 2020 року складаємо по-новому

  Новокаховське управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що згідно з наказом Міністерства фінансів України від 17.09.2018 №763 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року № 1307» з 01.01.2020 змінюється порядок заповнення податкової накладної, складеної за щоденними підсумками. Далі »

З 1 січня скасовується Звіт про суми податкових пільг з ПДВ

  З 1 січня 2020 року скасовується Звіт про суми податкових пільг, а ведення обліку податкових пільг з податку на додану вартість контролюючими органами здійснюватиметься на підставі податкової звітності. Далі »

Блокування, скасування або поновлення кваліфікованого сертифіката відкритого ключа: подання заяви

  Новокаховське управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Репсубліці Крим та м. Севастополі звертає увагу платників, що форма заяви про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (далі – Заява) для блокування, скасування або поновлення кваліфікованого сертифіката розміщена на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) (www.acskidd.gov.ua) у розділі «Скасування, блокування, поновлення сертифікатів». Далі »

З 01 січня 2020 року стартувала кампанія декларування доходів громадян за 2019 рік

   З 01 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі – податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки. Далі »

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц