Заклади культури Нововоронцовського району готуються до здачі річної звітності за 2019 рік

  11 грудня 2019 року  на базі  сектора культури Нововоронцовської районної державної адміністрації відбулась нарада-навчання з керівниками сільських клубних закладів по підготовці річної звітності за 2019 рік.

  Завідувач сектору культури Людмила Ліновська провела покрокове навчання щодо заповнень нових форм звітності, розроблені та затверджені наказом Міністерства культури України від 18.06.2019 року.

  На нараді піднімалось питання про новації у сфері культури та осучаснення роботи закладів культури району. Прикро те, що сільські заклади культури мають низьку та застарілу матеріальну базу, холодні будівлі, у більшості відсутнє покриття Інтернетом. У такі не осучаснені заклади дуже важко привернути увагу мешканців сіл, залучати та утримувати учасників художньої самодіяльності.

  Також на нараді обговорювалось питання звітних концертів клубних установ району, працівники вносили свої пропозиції та побажання.

  Сектором культури спільно з керівниками сільських клубних установ складено графіки здачі річної звітності, та надано методичну допомогу по плануванню на 2020 рік.

Записи закриті.

Категорії
Архіви
Счётчик на месяц